EN
EN

TEK DERS VE NOT YÜKSELTME SINAVLARI DUYURUSU (23.01.2018)

TEK DERS VE NOT YÜKSELTME SINAVLARI DUYURUSU (23.01.2018)

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU NOT YÜKSELTME SINAVLARI (23.01.2018)

BÖLÜM DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI DERSİN ADI SAAT DERSLİK
İlk ve Acil Yardım Sibel Haklı Acil Hasta Bakımı IV 10:00 D-202
Odyometri Kemal Tuskan İşitme Sağlığı Hastalıkları 10:00 D-202
Radyoterapi Murat Dündar Kontrast Madde ve Uygulamaları 11:00 D-203
Radyoterapi Mehmet Çitekci Sosyal Sorumluluk ve Etik 09:00 D-203
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Buğrahan Ergün İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 09:00 D-203
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ebru Cengiz Toplam Kalite Yönetimi 12:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ebru Cengiz Toplam Kalite Yönetimi 12:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Serhat Kakı Hastane Otomasyonu 10:00 D-202
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Nazlı Yüceol Büro Yönetimi ve Ergonomi 10:00 D-202
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Burçin Görgülü Sağlık Mevzuatı 12:00 D-202
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Nazlı Yüceol Büro Yönetimi ve Ergonomi 10:00 D-202
Tıbbi Lab.Tekn. Muhlis Özkan İş Sağlığı Ve Güvenliği 09:00 D-203

 

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TEK DERS SINAVLARI (23.01.2018)

BÖLÜM DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI DERSİN KODU DERSİN ADI SAAT DERSLİK
Ağız ve Diş Sağlığı Nazlı Yüceol ADP206 Büro Yönetimi ve Ergonom 10:00 D-202
Ağız ve Diş Sağlığı Serhat Kakı ADP204 Tıbbi Dokümantasyon ve Arşiv Sistemi 11:00 D-203
Anestezi Buse Aksoy YDL102 Yabancı Dil II 09:00 D-203
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Buse Aksoy YDL101 Yabancı Dil I 09:00 D-203
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Çağlar Çiftçioğlu BCP206 Tıbbi Görüntüleme Cihazları 10:00 D-202
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Aylin Çetin BCP108 Doğru Akım Devre Analizi 12:00 D-202
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Çağlar Çiftçioğlu BCP123 Biyomekanik ve Uygulamaları 11:00 D-203
Çocuk Gelişimi Gökhan Memiş ATA102 Atatürk İlk.ve İnk.Tarihi II 09:00 D-203
Çocuk Gelişimi Sevcan Yılmaz CGP211 Çocuk Beslenmesi 11:00 D-203
Çocuk Gelişimi Buse Aksoy YDL102 Yabancı Dil II 09:00 D-203
Çocuk Gelişimi İpek Ebru Öztürk Odabaşı CGP207 Çocuk Psikolojisi ve Ru Sağlığı 10:00 D-202
Çocuk Gelişimi Sevcan Yılmaz CGP105 Öğrenme ve Öğretme Teknikleri 10:00 D-202
Çocuk Gelişimi İpek Ebru Öztürk Odabaşı CGP207 Çocuk Psikolojisi ve Ru Sağlığı 10:00 D-202
Diş Protez Teknolojisi Özlem Erdem Polat DPP206 Çene Yüz Protezleri 10:00 D-202
Diyaliz Emine Has DYP204 Diyaliz III 10:00 D-202
Diyaliz Emine Has DYP204 Diyaliz III 10:00 D-202
Diyaliz Emine Has DYP204 Diyaliz III 10:00 D-202
Fizyoterapi Mehmet Çitekci SMP206 Sosyal Sorumluluk ve Etik 09:00 D-203
İlk ve Acil Yardım Muhlis Özkan SMP210 İş Sağlığı ve Güvenliği 09:00 D-203
İlk ve Acil Yardım Muhlis Özkan SMP210 İş Sağlığı ve Güvenliği 09:00 D-203
Odyometri Serdar Sağsözlü ODP206 Vestibüler Sistem Test Yönetemleri 11:00 D-203
Odyometri Selçuk Güney ODP206 Vestibüler Sistem Test Yönetemleri 11:00 D-203
Odyometri Selçuk Güney ODP206 Vestibüler Sistem Test Yönetemleri 11:00 D-203
Optisyenlik Pelin Özgünay SMP209 İşletme Yönetimi 09:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP206 Mesleki Bilgisayar Uygulamaları 13:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP108 Fizik ve Geometrik Optik 13:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP103 Fizik 13:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP108 Fizik ve Geometrik Optik 13:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP108 Fizik ve Geometrik Optik 13:00 D-203
Optisyenlik Sinem Gürkan Aydın OPP206 Mesleki Bilgisayar Uygulamaları 13:00 D-203
Ortopedik Protez ve Ortez Tuğçe Yılmaz SMP105 Tıbbi Terminoloji 14:00 D-202
Patoloji Lab.Tekn. Mehmet Erman Or PLP211 Adlı Tıp Patolojisi 14:00 D-202
Patoloji Lab.Tekn. Mehmet Erman Or PLP211 Adlı Tıp Patolojisi 14:00 D-202
Patoloji Lab.Tekn. Mehmet Erman Or PLP211 Adlı Tıp Patolojisi 14:00 D-202
Patoloji Lab.Tekn. Mehmet Erman Or PLP211 Adlı Tıp Patolojisi 14:00 D-202
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Radyoterapi Murat Dündar RDP203 Kontrast Madde ve Uygulamaları 11:00 D-203
Radyoterapi Didem Karaçetin RDP205 Radyoterapi Cihazları 13:00 D-203
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Radyoterapi Selim Öğüt RDP101 Radyoterapi ve Görüntü Oluşumu 14:00 D-202
Radyoterapi Mehmet Erman Or RDP102 Patoloji 14:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Serhat Kakı SIP204 Sağlık Kurumlarında Maliyet Yönetimi 14:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Serhat Kakı SIP201 Finansal Yönetim 10:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Serhat Kakı HO212 Hastane Otomasyonu 10:00 D-202
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Buse Aksoy YDL101 Yabancı Dil I 09:00 D-203
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ebru Cengiz SIP107 Sağlık Kurumları Yönetimi I  13:00 D-203
Tıbbi Dok.ve Sekreterlik Serhat Kakı TDP204 Sağlık Kurumlarında Maliyet Yönetimi 14:00 D-202
Tıbbi Dok.ve Sekreterlik Gülseren Polat TDP206 Halk Sağlığı 13:00 D-203
Tıbbi Dok.ve Sekreterlik Nazlı Yüceol TDP213 Yönetim ve Organizasyon 12:00 D-202
Tıbbi Dok.ve Sekreterlik Ebru Cengiz TDP102 Sağlık Kurumları Yönetimi II 13:00 D-203
Tıbbi Dok.ve Sekreterlik Serhat Kakı TDP204 Sağlık Kurumlarında Maliyet Yönetimi 14:00 D-202
Tıbbi Lab.Teknikleri Sevinç Baba TLP208 Parazitoloji 12:00 D-202
Tıbbi Lab.Teknikleri Funda Pehlevan TLP204 Moleküler Biyolojik Yöntemler 12:00 D-202

 

Düzenlenme Tarihi: 22.01.2018
Duyurular Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
E-posta
Telefon
Sorunuz
İstanbul Gelişim Üniversitesi Telefon Numarası
Çağrı Merkezi